IDphoto-logo

Snadná tvorba průkazových fotografií v několika jednoduchých krocích

Jestliže se chystáte zrovna vycestovat a potřebujete do svého pasu či jiného dokladu totožnosti aktuální fotografie, ale současně nechcete platit za jejich zhotovení, pak čtěte dál.

Idphoto4you totiž dokáže zhotovit právě průkazové fotografie bez nutnosti detailních znalostí procesu jejich výroby. Vše co budete potřebovat, je právě snímek vašeho obličeje s neutrálním pozadím a ideálně fotopapír (sada padesáti kusů se dá koupit za zhruba 150 Kč, což je cca 3 Kč za snímek). A tiskárnu, samozřejmě. 🙂

Popis samotné služby opravdu nezabere mnoho, berte to od nás spíše jako takový tip. 🙂 Na hlavní stránce, kterou můžete vidět na níže přiloženém screenshotu, stačí vybrat velikost fotopapíru, na nějž budete tisknout (Stát i průkaz máte přednastavený na Českou Republiku a pas). Pomocí tlačítka „Procházet“ vybere požadovanou fotografii z počítače.

IDphoto-úpravy

Možnost úpravy snímku, tak aby vyhovoval požadavkům průkazových snímků – ten náš samozřejmě nevyhovuje ani náhodou. 🙂

Tlačítkem „Upload“ se snímek nahraje a následně budete přesměrování na stránku s celkem detailními možnostmi úpravy fotografie tak, aby vyhovovala nastoleným předpisům ohledně průkazových fotografií. Jejich detailní znění (včetně grafického znázornění) najdete níže na stejné webové stránce: My výčet zúžíme na celkem známé fakty, jakože byste se na fotografii neměli usmívat ani mračit, obličej by neměl být natočen k jedné nebo druhé straně a tak dále.

IDphoto-download

Nahoře obrazovka s náhledem výsledné fotografie, která se zobrazí před samotným objevením tlačítka „Download“ (dole), sloužící ke stažení obrázků v plné velikosti.

Zkontrolovat si výsledek v reálném čase můžete v pravé části obrazovky, kde se nachází položka „Show biometric mask“. Ta odhaluje všechny asymetrické linie, jako je vzdálenost očí od úst apod., které je třeba dodržet. Znovu můžete nastavit velikost média, na nějž budete tisknout, plus upravit jas a kontrast. Klikem na „Make Photo“ v pravé dolní části přistoupíte k finálnímu kroku.

Finální fotografie připravená k tisku, a to v plné velikosti. Schválně, poznáte o jakého sportovce se jedná?

Finální fotografie připravená k tisku, a to v plné velikosti. Schválně, poznáte o jakého sportovce se jedná?

Tím je stažení obrázku, na nějž musíte počkat devadesát vteřin. Odpočet přikládáme na snímku výše v příspěvku.

A to je vše, můžete vesele tisknout. Rychle, jednoduše a hlavně zdarma. 🙂

Přejít k popisu a stažení IDPhoto4You na Zdarma.org

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *