ikona MS Hokeje 2015

Kde sledovat online mistrovství v hokeji 2015

Mistrovství v hokeji 2015 v Praze a Ostravě je za dveřmi, a tak se rychle podíváme, kde je možno sledovat všechna utkání online. Tedy i bez televize.

Mistrovství bylo co se týče dostupnosti živého vysílání i záznamu zápasů dobře pokryto i loni. I letos sportovní kanál ČT Sport bude pokrývat veškeré dění. Česká televize pokryje online na webu všech 64 zápasů a do televize se poté dostane 54 z nich.

Protože některé zápasy probíhají současně na televizních obrazovkách bude odvysílaných zápasů trochu méně. O to více se zdá být důležitým web, kde bude možné sledovat veškeré dění živě. Navíc bude doplňován i o novinky ze zákulisí, komentáře a analýzy.

Web MS Hokeji 2015

Web mistrovství v Hokeji 2015 v Praze a Ostravě

Veškeré živé vysílání zápasů, jejich záznamy, rozhovory a další informace budou uveřejňovány na webu www.mshokej.cz, který se stane hlavním informačním portálem o mistrovství v hokeji.

Živé vysílání všech zápasů poté můžete sledovat přímo ZDE: www.ceskatelevize.cz/mshokej/zive-vysilani/.

Videoarchív webu MS Hokej

Videoarchív i s roztříděním záznamů a reportáží dle obsahu

Další videa a informace na internetu

IIHF kanál na YouTube

Na IIHF kanálu naleznete spousty videí, sestřihů, porovnání nejlepších zásahů, soupeřů atd.

Pokud vám nabídka videí na webu MS Hokej 2015 nebude stačit, nemusíte se omezovat. Mezinárodní federace ledního hokeje (IIHF) má svůj kanál na webu YouTube, kde na adrese www.youtube.com/user/icehockey najdete například představení všech týmů (i toho českého).

Mnoho informací a přehledů je možno nalézt i na webu IIHF o mistrovství 2015 na adrese: www.iihfworlds2015.com/cz/, kde najdete harmonogramy zápasů, výsledky a další informace pro návštěvníky mistrovství i hokejové fanoušky.

Zkrátka nepřijdete ani na mobilu

Pokud máte chytrý telefon (se systémem Android nebo i iOS) videa a živé přenosy můžete sledovat přímo v aplikacích iVysílání pro Android a iVysílání pro iOS.

Všem přejeme mnoho příjemných hokejových zážitků! 🙂

(Přidat komentář)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *