Brigáda psaní článků (celá Česká republika)

Nabízíme Vám možnost vydělat si formou brigády peníze psaním článků o zajímavých věcech, které naleznete nebo znáte na internetu a které jsou zdarma. Brigáda není prozatím časově omezena, takže si můžete vydělávat během volna o prázdninách nebo o víkendech po celý rok. Záleží na Vás. Co je naopak stanoveno je cena za jeden článek, s tím, že pokud u brigády vydržíte, a stane se z vás dlouhodobý přispivatel bude vaše odměna postupně růst a vy tak budete vydělávat více.

O čem se má psát?

Obecně o všem co lze na internetu získat zdarma. Články tedy mohou být o počítačových programech, freeware, open source, o hrách, o demech her, ale i o MP3 písničkách, které jsou zdarma a nebo o rozličných internetových a webových službách zdarma. MP3 písničky musí být ale uveřejněny samotným autorem!

Jak by mělo psaní vypadat?

Neměli byste mít v textu chyby (pravopisné) a text po sobě alespoň 1x přečíst. Doporučujeme použít pro psaní některý z textových editorů (například Open Office nebo Word), který vám pravopisné chyby odhalí.

Pro koho je psaní určeno?

Obecně pro každého komu je (či bylo) alespoň 17 let.

Jaká bude odměna?

Odměna je prozatím nastavena v rozmezí 20-35 Kč za jeden článek. Rozdíl je dle věku, zkušeností a kvality článků. Z počátku je odměna nižší a časem odměna stoupá.

Jak se na brigádu přihlásit?

Na této stránce vyplňte formulář a napište do políčka heslo "Brigáda". Uveďte také oblast nebo oblasti o kterých byste chtěli články psát, připište i své jméno a věk.

Co bude následovat?

My se vám brzy ozveme a pošleme vám jeden námět na který napíšete článek. Team Zdarma.org
MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.