Spolupráce jako autor článků

Autor příspěvků a článků

Nabízíme možnost vydělat si formou psaní příspěvků o zajímavých věcech, které naleznete nebo znáte na internetu a které jsou zdarma. Stanovena je odměna za jeden příspěvek.

Autor píše příspěvky o jednotlivých programech a dalších věcech, které lze na internetu získat zdarma. Vždy však v souladu se zaměřením serveru Zdarma.org

Vaše články by se měly zaměřovat na jednu z rubrik, které máme zřízeny. Příspěvky mohou být o rozličných počítačových programech, hrách, appkách (aplikacích) pro mobily. Jen musí být bezplatné.

Jaká je odměna?

V případě standardních příspěvků se stanovuje dle kvality a délky spolupráce v rozmezí 20-35 Kč za jeden přijatý příspěvek.

Jak se stát přispívajícím autorem?

Pokud se chcete stát autorem článků na Zdarma.org kontaktujte nás pomocí tohoto kontaktního formuláře. Uveďte přitom:

  • své jméno,
  • věk,
  • vzdělání,
  • případné zkušenosti.

Přidání tipu na program či aplikaci

Ale Pozor: přihlašujte se pouze pokud máte zájem o dlouhodobější přidávání příspěvků. Pokud chcete přidat pouze jeden příspěvek, využijte stránky "Přidat Tip".

Team Zdarma.org


Nabízíme spolupráci i formou brigády - psaní článků.


MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.