Vyhledávací modul serveru Zdarma.org

Vyhledávací modul slouží pro přímé vyhledávání na Zdarma.org z Vašeho internetového prohlížeče. Ve vyhledávacím políčku si zvolíte hledání na Zdarma.org, napíšete hledaný text a potvrdíte klávesou "Enter" a v okně prohlížeče se zobrazí výsledky hledání na Zdarma.org. Máte tak mnohem rychlejší přístup a nemusíte nejdříve navštěvovat náš web a až poté hledat.

Internet Explorer

Vyhledávací modul také funguje, pouze je potřeba jej do vašeho prohlížeče vložit. Vedle vyhledávacího okénka máte tlačítko lupy klikněte na malou šipku vedle a zvolte "Přidat poskytovatele vyhledávání" -> "Zdarma.org", viz obrázek níže.

Firefox

Pokud používáte internetový prohlížeč Mozilla Firefox, stačí když kliknete na tento odkaz: Přidat Zdarma.org do vyhledávacích modulů.
Budete dotázáni, zda jej opravdu chcete přiřadit, a po potvrzení, jej najdete v okénku pro vyhledávání v pravém horním rohu. Můžete si Zdarma.org nastavit i jako výchozí vyhledávání.

Google Chrome

Pokud používáte prohlížeč Google Chrome, Chromium nebo SRWare Iron, opět vše začíná kliknutím na odkaz. Následně ale je potřeba abyste si nastavili tak zvané "klíčové slovo". Je to slovo pomocí, kterého Google prohlížeči řeknete, že má vyhledávat právě na Zdarma.org. DOporučujeme vám si nastavit pouze písmeno "z".

Přidat Zdarma.org do vyhledávacích modulů.

Pro vyhledávání na Zdarma.org z Google prohlížečů vám poté bude stačit zadat do adresního řádku text "z vypalování dvd" a zobrazí se vám přímo stránka s výsledky vyhledávání "vypalování dvd" ze Zdarma.org


Team Zdarma.org


MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.