Give It Up! - těžká arkádová postřehová hra Funguje na mobilu

Give It Up!

Jak už název vypovídá, bude se jednat o hru pouze pro hráče s pevnými nervy. A ty v této hře budou testovány a namáhány až na úplné maximum.

Ovládání je jednoduché, po dotknutí se obrazovky (kdekoli) postavička vyskočí. Člověk má tendenci říci si, no je vždyť na tom nic není. Opak je pravdou. Jednotlivé skoky (doteky) je třeba časovat na milisekundy, jinak nepřeskočíte propast nebo v opačném případě skončíte rozplácnuti na sloupu.

Aby hra nebyla příliš nudná a jednotvárná vstupuje na scénu povedený soundtrack, který hraje do rytmu vašich skoků. S postupujícím pokrokem v dané úrovní se pustí i vaše postavička do zpěvu a doplní tak už dobrý soundtrack o další vtipné tóny.

Ke hraní je k dispozici 18 úrovní a 13 různých charakterů. Každá úroveň je těžší než ta předchozí a už i na 4 úrovni se lze slušně zaseknout.

Give It Up! přináší:

  • opravdu hromadu hodin zábavy
  • trénink vašeho postřehu a nervů
  • jednoduché ovládání
  • 18 úrovní a 13 postaviček
  • výborný soundtrack
  • pěkné vizuální zpracování
Pohled do hry Give It Up!
Všech 13 hratelných postavičekVýběr prvních devíti úrovníUmřít zde opravdu není problém

Stáhnout Give It Up! (37 MB) - Android


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Give It Up!
Líbí se vám Give It Up!? :
Operační systém: iOS, Android
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: Seriály online , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.