Reakce na komentář k IETester

Přejít na článek » IETester - test vzhledu WWW stránek ve verzích Internet Explorer 5.5, 6, 7, 8, 9, 10 a 11

Komentář ze dne: 11.10.2009 14:26:11
Autor: michal.simon (michal.simon@centrum.cz)
Titulek: Zkušenosti
Osobně tento program používám a je velmi praktický. Ti kdo se zabývají HTML a CSS jej jistě ocení.
Jediné co bych mu mohl vytknout je to, že díky závislosti na .NET Frameworku je trošku línější, než by bylo třeba.

Reakce na komentář
"Zkušenosti"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Opiště výše uvedený kód:

    

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [odkaz]www.domeny.cz[/odkaz], [email]jmeno@domena.cz[/email]


MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: Seriály online , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.