Seriál Comeback [kambek, cambek] online - TV Nova Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Přinášíme vám zajímavý český seriál (sitcom) Comeback z dílny TV Nova, který si zdarma můžete prohlédnout online.

Portál Voyo již bohužel neposkytuje videa ke zhlédnutí zdarma. Nutná je placená registrace. Můžete ale využít zkušební registraci na 7 dní. Je nutno ji ale aktivně vypovědět při uplynutím 7mého dne, jinak zaplatíte celý měsíc.

Pozor! V případě problémů s platbou, se obracejte přímo na TV Nova. Nikoliv na nás, kteří jsme pouze napsali článek. Děkujeme.
Jako bezplatnou alternativu k portálu Voyo doporučujeme video archív České televize iVysílání nebo pořady TV Prima Family na jejich novém online video portále Prima Play.

Comeback (čteno: kambek nebo cambek) je původní český seriál, vlastně sitcom, tedy situační komedie. Tento seriál na TV Nova běží již nějakou dobu a nyní se naskytla možnost jej sledovat i online zdarma na internetu.

Distributor o tomto seriálu říká:

Říkal si Tomi Paci a svět šoubyznysu a fanynky mu ležely u nohou. Teď na zašlou slávu jen vzpomíná a se svým svérázným bratrem Ozzákem vychovává sedmnáctiletou dceru Ivu... Jsou stejní jako vy a dokáží se tomu zasmát. Původní český sitcom.

Jaký Comeback vlastně je? Pokud se podíváte na jeden, dva díly hned vám bude jasné a jaký žánr se jedná. Jedná se o lehký komediální seriál, který si dělá sranda z rozličných témat a problemů, ale zejména ze samotných postav. Celý děj se postaven zejména na zajímavých a vtipných dialozích a situacích. Asi jednou z nejzajímavějších postav je Ozzák, nebo tak trochu ulýtlý bratr hlavního hrdiny. Hlavním hrdinou je Tomáš Pacovský (hraje ho Tomáš Matanoha) a Ozzáka (Františka Pacovského, hraje Martin Dejdar).

Děj seriálu se točí kolem hlavního hrdiny - jak již bylo napsané - Tomáši Pacovském, který byl docela úspěšných muzikant, zpěvák, ale nyní se mu moc nedaří. Spolu s bratrem (Ozzákem) mají malý krámek na prodej CéDéček (CD) a vůbec hudebních nosičů, ale nějak zvlášť se jim nedaří. Jak již napovídá vlastní název sitcomu (Comeback = česky návrat, např. zpěváka) můžeme se těšit na znovuzrození hudební hvězdy Tomáše Pacovského. Taktéž do děje zasahuje dcera hlavního hrdiny Iva Pacovská a známá Tomáše Pacovského. Celý seriál si tak vystačí s poměrně malým okruhem herců, kteří jsou navíc čas od času osvěženi přítomností takových hvězd, jako je třeba Karel Gott...

Celý seriál (sitcom) můžeme považovat za lehčí zábavu u které nemusíme příliš přemýšlet, a který mnohdy používá lacinějších vtipů. Nicméně je to i zábava a pořad, na který se lze dívat i pokud jste neviděli předchozí díly a který i před svoji zdánlivou jednoduchost a přímočarost dovede jedno: dovede pobavit.

V seriálu hrají: Tomáš Matonoha ..... Tomáš Pacovský, Martin Dejdar ..... František Pacovský - Ozzák, Kristýna Leichtová ..... Iva Pacovská, Dana Batulková ..... Marcela Divičová, Marie Doležalová ..... Alexandra (Saša) Bůčková,Matouš Ruml ..... Alexandr Bůček.

Další seriály a filmy online z dílny TV Nova si můžete najdete online zde. Pokud máte rádi srandu jistě vás zaujme Pat a Mat video (známý večerníček A je to...).

Seriál Comeback si můžete online prohlednout ZDE - Není závislý na OS


72 % (5 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Seriál Comeback [kambek, cambek] online
Líbí se vám Seriál Comeback [kambek, cambek] online? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: TV Nova, humor, sitcom, zábava

Příbuzné šťítky: TV Barrandov, TV Joj, TV Markíza, TV Prima, Česká televize

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.