doPDF - tvorba PDF, aneb virtuální tiskárna Funguje na počítači

doPDF je jedním z poměrně široké škály programů, které vám umožňí na jakémkoliv počítači z téměř jakéhokoliv programu vytvářet PDF dokumenty.

doPDF je jedním z dalším funkčních a dobře použitelných programů pro tvorbu PDF dokumentů. Program jako i jeho konkurenti vytváří na počítači tzv. virtuální tiskárnu a skrze ni je následně možno "vytisknout" jakýkoliv dokument a fakticky jej tak uložit ve formátu PDF.

Jak již bylo zmíněno program doPDF umožňuje uložit výstup z programů do formátu PDF, jediné co je potřeba je schopnost daného programu odesílat dokumenty nebo data k vytištění na tiskárnu. Zbytek již zajistí virtuální tiskárna doPDF. Tento program navíc na rozdíl od některých konkurentů nevyžaduje žádné další externí aplikace a stačí nainstalovat jen a pouze doPDF a můžete PDF dokumenty vytvářet.

doPDF přináší:

  • podporuje 32 i 64 bitové systémy
  • rozlišení 72 až 2400 dpi
  • jednoduché "tištění" do formátu PDF během pár kliknutí myší

doPDF tak je dalším z řádky programů, které podporují tvorbu PDF a které jsou zdarma. Mezi ty známější patří například PDFCreator, BullZip PDF Printer, PrimoPDF nebo PDF reDirect.

Stáhnout doPDF (1,3 MB) - Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8


40 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte doPDF
Líbí se vám doPDF? :
Operační systém: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: převod do PDF, tvorba PDF, virtuální PDF tiskárna

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.