Chcete být milionářem? online - vědomostní soutěž, hra Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

ikona Chcete být milionářem? online

Věrná online verze známé vědomostní soutěže a hry Chcete být milionářem?. Hru můžete hrát přímo v prohlížeči.

Přinášíme vám online verzi známé hry a soutěže Chcete být milionářem? tentokrát ve verzi, která věrně kopíruje průběh soutěže v televizi a přitom nemusíte na svůj počítač nic instalovat ani kopírovat. V této verzi se účastníte přímo hlavní části hry, kdy dostáváte otázky od moderátora.

Tato online verze je tedy drobně ochuzena o počáteční rozstřel, který naleznete i v plné počítačové verzi hry Chcete být milionářem?.

Chcete být milionářem? byla vědomostní soutěž, která nejprve běžela na televizi Nova a později s pozměněným názvem Milionář jste se s ní mohli setkat v televize Prima.

Oproti online verzi Chcete být milionářem? rozstřel, v této verzi se s rozstřelem nesetkáte, ale již sedíte v horkém křesle. Záchytné body jsou jako ve skutečné soutěži na 10 000 a 320 000 Kč. Máte k dispozici nápovědy: 50 na 50, přítel na telefonu a nápovědu publika. Snad není třeba připomínat, že publikum se může mýlit a přítel na telefonu mnohdy poradí mylně.

Tato online verze hry Chcete být milionářem? je zpracována velmi věrně a zanechává ve vás dojem opravdové hry, tak jak je tomu u počítačové varianty Chcete být milionářem?. Pokud si chcete procvičit svou angličtinu můžete vyzkoušet anglickou verzi hry: Who Wants to Be a Millionaire?.

Počátek hry Chcete být milionářem? online
Správně zodpovězená otázka s reakcíReakce při chybné odpovědi, čímž nastává konec hry

Spustit hru Chcete být milionář? online - Není závislý na OS - Po načtení klikněte na tlačítko START v levé spodní oblasti.


76 % (115 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Chcete být milionářem? online
Líbí se vám Chcete být milionářem? online? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: chcete být milionářem?, online hry, vědomostní hra

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 4 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.