Microsoft Visual C# 2010 Express Edition - vývojové prostředí pro C# Funguje na počítači

Microsoft Visual C# 2010 Express Edition je nejnovější verze z řady vývojových prostředí společnosti Microsoft, které je stejně jako minulé verze zcela zdarma. Přesto svými možnostmi dokáže mnohé vývojáře oslnit.

Vývojové prostředí pro C# přímo od společnosti Microsoft. Obsahuje bohatou výbavu a podporou nejnovějších technologií. Program má nový vzhled rozhraní, vhodný zejména pro začínající a mírně pokročilé programátory. Nejnovější verze stále více oblíbeného IDE opět pokročila vpřed a nabízí především nativní podporu .NET 4.0. Toto IDE je primárně navrženo pro začínající a mírně pokročilé programátory v jazyce C#, jež spadá do rodiny .NET jazyků. Microsoft má v řadě Express Edition verzi i pro C++, Web Developer, SQL Server Express Edition. Musíme však podotknout, že se nejedná o plné Visual Studio, které umí nejen C#, ale celé portfolio .NET jazyků. S Microsoft Visual C# 2010 Express Edition můžete však vyvíjet zcela zdarma a jak už název říká, je určeno jen pro jazyk C#. Pro vývojáře je ale velice silným nástrojem, přestože nenabízí možnosti plného Visual Studia, jako je modelář tříd, cross-language architektura a podobně. Ale za nulovou cenu se jedná o vynikající produkt. Co hlavního toto IDE nabízí?

  • inovovaný design GUI
  • plná podpora C# .NET 4.0, tedy i nové prvky .NET 4.0
  • plně vizuální vývoj WinForms aplikací
  • WFP aplikace, XAML, Console Application
  • konektivita s SQL Serverem Express Edition, MS Access databáze
  • výborné možnosti nastavení ladění, kompilace, publikování projektů
  • přehledné odhalení chyb, vizuální nastavení vlastností
  • možnosti vkládání různých typů tříd do aplikace

Program lze stáhnout na oficiálním webu společnosti Microsoft. Instalátor dále stahuje komponenty z webu. Prostředí je zcela zdarma, jen je do 30 dní nutná bezplatná registrace na webu.

Download stránka ke stažení Microsoft Visual C# 2010 Express Edition - Win XP, Win Vista, Win 7 - Visual C# 2010 Express Edition. Do 30 dní nutná bezplatná registrace na webu.


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Microsoft Visual C# 2010 Express Edition
Líbí se vám Microsoft Visual C# 2010 Express Edition? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.