Poznáváme C# a Microsoft .NET - offline průvodce jazykem C# Je česky Funguje na počítači

Jedná se o běžný program, pro který není potřeba přístup k Internetu. Aplikace s výstižným názvem Poznáváme C# a Microsoft .NET od Petra Puše je jakousi příručkou k .NET a konkrétně C#. Jednotlivé kapitoly jsou webové stránky HTML.

Na začátek je nutno poznamenat, že bohužel aplikace je více jak 3 roky stará, tudíž je psána pro .NET 1.1 a od té doby se celá rodina .NET jazyků posunula dále jako samotný C#. Ovšem pro začátečníky je program rozhodně zajímavý. Seznamuje postupně s .NET, s principy objektového přístupu v programování, dále pak rozebírá jednotlivé prvky jazyka .NET a nevyhýbá se ani pokročilejším tématům, jako je paralelní programování či provázanost s formátem XML pro datové služby. Aplikace je rozdělena do záložek, hlavní je záložka Seznam souborů, což jsou jednotlivé kapitoly. Ke každé kapitole je možné si přidat vlastní poznámky, například novinky pro vyšší verze .NET nebo vlastní kód. Umí i hledat v kapitolách a přidat si kapitolu do často používaných částí. Každá kapitola je vždy koncipována jak praktický výklad kódu, na kterém se ukazuje problematika kapitoly. Co aplikace Poznáváme C# a Microsoft .NET poskytne:

  • offline elektronický průvodce jazykem C#
  • více jak 80 kapitol
  • základní i pokročilá témata
  • seznámí obecně s principy OOP a .NET
  • bohužel je psána pro .NET 1.1
  • hledání v textu, vlastní záložky, kontrola aktualizací
  • aplikace vyšla pod záštitou serveru zive.cz

Program Poznáváme C# a Microsoft .NET je příručkou pro ovládnutí jazyka C# v praktických cvičeních a ukázkách. Máte-li vhodné prostředí (např. Visual Studio Express), můžete si ihned vše v praxi vyzkoušet. Postupně probírá témata od jednoduchých ke složitějším prvkům jazyka. Pro porozumění jazyku C# nijak nevadí, že aplikace je psána pro starší verzi .NET rozhraní.

Stáhnout Poznáváme C# a Microsoft .NET (4 MB) - Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7


100 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Poznáváme C# a Microsoft .NET
Líbí se vám Poznáváme C# a Microsoft .NET? :
Operační systém: Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Český
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.