Co bude dnes k večeři - TV pořad z prostředí kuchyně Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Máte rádi chutné a originální jídlo? S tímto pořadem přijdete na mnoho návrhů, které můžete v kuchyni vy sami uvařit.

Omlouváme se, ale příspěvek již není dostupný. Doporučujeme vybrat jiný z rubriky TV pořady. Pořad již není možno shlédnout online zdarma.

Pořad "Co bude dnes k večeři" jste mohli sledovat na TV Barrandov od 1. dubna 2011, kdy se dostal na obrazovky premiérový díl s názvem Limetko-krupicový nákyp. Pokud vám to zní lahodně, můžete se podívat na všechny díly, které zatím byly vydány. Na stránkách TV Barrandov je možnost online a zdarma shlédnout díly od začátku až do konce.

Jestli jste ale promeškali jen nějaký díl a chtěli byste ho vidět, seriály jsou na stránkách TV Barrandova seřazeny sestupně podle data prvního vysílání v televizi, takže si lehce najdete svůj promeškaný díl. Seriál se specializuje na recepty, které jsou mezi lidmi teprve nové, proto si sami doma můžete vyzkoušet, jak právě předváděné jídlo chutná. Podle názvu ale jídlo není určeno jen k večeři, můžete si ho udělat i k obědu nebo jen tak na zasycení.

Chcete jen znát recept bez koukání na video? Máte možnost. Na stránce pořadu se nachází celý a stručně popsaný recept určitého pokrmu. Co bude dnes k večeři uvádí Radek Kašpárek, který už má leccos za sebou ve vaření. Délka jednoho dílu je přibližně 12 minut. Tak všem dobrou chuť.

Co bude dnes k večeři přináší:

  • Poznání nových receptů
  • Přesný postup a ingredience
  • Občas levná záležitost uvařit předváděné jídlo
  • Recept za necelých 12 minut videa

Líbí se vám Co bude dnes k večeři? :

Šťítky: TV Barrandov, recepty, vaření

Příbuzné šťítky: TV Nova, TV Prima, Česká televize

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.