CoolText - online tvorba loga nebo nadpisu Funguje ve webovém prohlížeči

Online tvořič vlastních barevných nadpisů, log nebo obrázkových odkazů. Nic nemusíte stahovat ani instalovat. Stačí zajít na stránky s touto aplikací a svůj výtvor stáhnout.

CoolText je internetová online aplikace, s níž snadno a rychle vytvoříte vlastní zajímavý nadpis, který zároveň může fungovat jako firemní logo. Další možnou volbou, jak využít tento online nástroj, je tvorba obrázkového odkazu, který poté můžete vložit na své internetové stránky. U této aplikace je dobré, že nemusíte zdlouhavě tvořit design loga nebo odkazu, stačí vybrat jeden z mnoha stylů a přidat svůj vlastní text.

Aplikace také vlastní mimo zmíněné funkce i tvořič textů z 3D fontů. Pro používání všech tvořičů není nutností, aby byl uživatel registrován. Styly a design textu můžete vybírat jak na hlavní stránce, tak v horním menu, kde je ale řazení o něco přehlednější. Délka textu je omezená, ale pro klasické použití naprosto dostačující. Pro fanoušky slavného Harryho Pottera je tu jedna dobrá zpráva. Svůj text je možné převést do jeho písma. Více můžete zkouknout na stránce aplikace CoolText.

CoolText přináší:

  • tvorba zajímavých textů, log a obrázkových odkazů
  • přehledné menu
  • možnost uložení a stažení svého výtvoru
  • není třeba registrace

Aplikace je určena především pro autory stránek, kam mohou umístit hotové výtvory. Ovšem každý má svůj patřičný důvod, proč využít CoolText.

Přejít na CoolText - Není závislý na OS


84 % (18 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte CoolText
Líbí se vám CoolText? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Šťítky: logo, tvorba loga

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.