Fotografický interaktivní atlas člověka - anatomie ve fotografiích Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Jedná se o velmi zajímavý způsob pojetí anatomie. Anatomický atlas člověka na reálných fotografiích. Tento atlas je pod záštitou Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, takže odbornost a korektnost je prověřena.

Výuka anatomie lidského těla a jednotlivých struktur nemusí být prezentována na různých modelech. Mnohem zajímavější je pojetí, které nabízí tento zajímavý anatomický atlas. Jednotlivé struktury těla jsou zobrazeny a popsány na reálných fotografiích. Což je mnohem přínosnější, že člověk uvidí danou strukturu v reálném prostředí těla. Tento webový projekt provozuje LF UPOL, takže čtenář má záruku korektních informací. Ke všem strukturám je vždy český název, latinský a český popis struktury.

Na úvodní stránce vidíme vlevo menu rozdělení struktur dle topografické a soustavné anatomie. Topografickou tvoří jednotlivé fyzicky viditelné části (hlava, břicho, pánev,...) a soustavnou jednotlivé soustavy uvnitř těla (dýchací, trávící, lymfatický systém,...). Každá z částí je přehledně prezentována na sadě reálných fotografiích včetně popisu struktury a částí. Součástí atlasu je také 5 testů, každý zaměřený na jinou část. Taktéž si můžete stáhnout jednotlivé kapitoly v PDF souborech.

Fotografický interaktivní atlas člověka nabízí:

  • webový projekt (nejen) pro výuku anatomie člověka
  • zajímavé pojetí prezentace anatomických struktur na reálných fotografiích
  • přehledné rozdělení na topografickou a soustavnou anatomii těla
  • součástí atlasu je 5 testů včetně řešení
  • možnost stažení kapitol v PDF souborech
  • zaručené informace, garantem projektu jsou lidé z LF UPOL

Tento zajímavý fotografický interaktivní atlas člověka přináší novou formu online výuky lidské anatomie na reálných fotografiích. Projekt je určen pro výuku topografické, soustavné a základní klinické anatomie. Zajímavé pojetí, podrobné zpracování a vysoká odbornost činí tento atlas jedním z předních projektů pro studium anatomie. Určeno nejen medikům, ale všem zájemcům o poznání lidského těla v souvislostech.

Přejít na Fotografický interaktivní atlas člověka - Není závislý na OS


60 % (2 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Fotografický interaktivní atlas člověka
Líbí se vám Fotografický interaktivní atlas člověka? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.