MozBackup - zálohování e-mailů a nastavení nejen u Thunderbirdu a Firefoxu Funguje na počítači

Tento program vás účinně pomůže se zálohováním dat, e-mailů např. u Mozilla Firefox nebo Mozilla Thunderbird, ale i dalších programů.

Zálohování dat se prvně zdálo, že přísluší jen profesionálům a firmám. Pokud se vám ale někdy již pokazil harddisk jistě víte, jaké to jsou pocity bezmoci či vzteku a zmatu nad nenávratně zmizelými daty. MozBackup vám šikovně a snadno pomůže se zálohováním dat pro hned několik programů. Předně jak už z názvu možná je zřejmé slouží MozBackup hlavně pro programy společnosti Mozilla. Velmi šikovně s ním tedy provedete zálohu, ale i obnovení dat pro programy internetový prohlížeč Mozilla Firefox či e-mailový klient Mozilla Thunderbird.

MozBackup je poměrně jednoduchý, ale šikovný a užitečný program. Vlastně slouží k záloze profilu programů Mozilla. V profilu, který se vám po instalaci vytvoří jsou uložena nastavení tohoto programu, ale i jeho data. Takže u Thunderbirdu se vám zazálohuje např. nastavení, data o e-mailových účtech, ale pokud chcete tak i všechny e-maily. U Mozilla Firefoxu se uloží opět např. nastavení, ale i záložky. MozBackup je ale šikovný program, takže tak jak vše dokáže zazálohovat, tak to také dokáže obnovit. Pokud si tedy třeba přeinstalujete počítač všechnu poštu, nastavení ši záložky si takto můžete snadno obnovit do stavu, který byl v době zálohování.

MozBackup tedy v zkratce dokáže:

  • dokáže dle vaší volby zálohovat profil Mozilla programů
  • pokud chcete dokáže zálohovat došlou i odeslanou poštu
  • u Firefoxu záložky
  • vše komprimuje metodou ZIP (příponu ale dodává svou .PCV)
  • všechna zazálohovaná data dokáže opět obnovit zpět

Jedná se tedy o velmi šikovný program, který se vám bude zejména hodit, pokud používáte programy rodiny Mozilla, jako je Firefox či Thunderbird. Jestliže tedy máte větší množství záložek ve svém FireFoxu či spousty e-mailů v Thunderbirdu určitě neváhejte a MozBackup vyzkoušejte.

Stáhnout MozBackup (1,03 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte MozBackup

Líbí se vám MozBackup? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: mozilla firefox

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.