Xmarks (dříve Foxmarks) Bookmark Synchronizer - synchronizace odkazů mezi počítači

Přinášíme vám rozšíření, které si hravě poradí s udržováním aktuálních odkazů na webové stránky na více počítačích.

Xmarks (dříve s názvem: Foxmarks) Bookmark Synchronizer je rozšíření neboli doplněk, který rozšiřuje funkce internetového prohlížeče Mozilla Firefox. Jak trochu napovídá název, rozšížení Foxmarks Bookmark Synchronizer slouží k synchronizaci záložek (internetových odkazů) mezi vícero instalacemi internetového prohlížeče Mozilla Firefox, klidně na více počítačích. Jednoduše tak můžete mít stejné odkazy na více počítačích stejně aktuální. Ideální je to pokud chcete mít stejné odkazy např. v práci i doma a na obou počítačích je taktéž chcete přidávat.

Rozšíření je spojeno se stejnojmennou internetovou službou Foxmarks, na které se vaše internetové záložky ukládají. Rozšíření je ukládá automaticky průběžně během surfování nebo při ukončení práce s internetovým prohlížečem. Služba Foxmarks nově také podporuje synchronizaci hesel k internetovým účtům.

Navíc v rámci služby Foxmarks můžete své záložky prohlížet i přidávat přímo přes internetové rozhraní na adrese my.foxmarks.com. Všechny vaše odkazy vám tedy budou přístupné i na cizích počítačích, na kterých nemáte nainstalovaný ani ptohlížeč Firefox ani rozšíření pro synchronizace záložek Foxmarks.

Služba Foxmarks i rozšíření pro prohlížeč Firefox Foxmarks Bookmark Synchronizer jsou nabízeny zcela zdarma a bez reklam. Jsou ideálním řešením pro udržování stále aktuálních odkazů mezi více počítači, které používáte. Rozšíření a daná služba vám taktéž přijde vhod jako záloha vašich odkazů. Při přeinstalování prohlížeče Mozilla Firefox taktéž nemusíte záložky nahrávat a můžete je nechat odnovit ze služby Foxmarks. Tuto službu ocení všichni, kteří mají při používání internetu větší množství odkazů. Pokud chcete mít své záložky sebou i na cizích počítačích stačí Foxmarks nainstalovat na přenosnou verzi pro USB disky Mozilla Firefox Portable, na které taktéž funguje.

Stažení rozšíření Xmarks ( MB) - vlevo nahoře klikněte na Download Xmarks


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Xmarks (dříve Foxmarks) Bookmark Synchronizer
Líbí se vám Xmarks (dříve Foxmarks) Bookmark Synchronizer? :
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano
Jazyk: Anglický

Šťítky: rozšíření pro firefox

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.