Service Pack 3 (SP3) pro Windows XP CZ - finální, český servisní balíček Je česky Funguje na počítači

Protože po internetu koluje mnoho "zaručených", ale špatných informací o Service Packu 3 pro Windows XP, shrnuli jsme kde je možno ho získat.

Service Pack 3 je vlastně anglický termín pro servisní balíček, tedy opravný program, který opravuje, rozšiřuje a upravuje funkce a možnosti operačního systému Windows. SP3 (což je zkratka pro Service Pack 3) je dle tvrzení Microsoftu posledním servisním balíčkem, který tato firma pro operační systém Windows XP vydá. S tím, jak Microsoft zcela zruší podporu v budoucnu nebude tak snadné daný Service Pack sehnat a při případné reinstalaci systému Windows XP byste tak mohli zůstat bez těch posledních záplat, oprav a vylepšení. Jedním z dalších řešení je poté všechny aktualizaci si stáhnout pomocí aplikace CTUpdate (WSUS Offline).

Všichni, kdo si pravidelně stahujete aktualizace systému Windows pravděpodobně máte Service Pack 3 nainstalován, nebo vám již nabídnut byl. Jinak tomu může být, pokud nemáte počítač připojený k internetu, a nebo jste ho přeinstalovali a chcete jej mít - až jej k internetu připojíte - aktualizovaný a tím i chráněný proti případným útokům z internetu. Právě zde vám pomůže stažení SP3, které zde uvádíme a nebo případně již zmíněný program CTUpdate.

Při procházení všech možností, kde Service Pack 3 pro Windows XP získat jsem narazil na několik verzí. Na internetu kolují různé RC 2 verze nebo betaverze service packu SP3. Nicméně finální verze ze stránek Microsoft můžeme stáhnout dvě. Jedna je v podobě ISO obrazu CD disku a druhá jsou spustitelný EXE soubor. ISO obraz je věrnou kopií CD disku, kterou vypálíte pomocí jakéhokoliv vypalovacího programu pro CD a DVD. Pokud nechcete žádný běžný program pro vypalování CD a DVD můžete použít i zcela jednoduchý prográmek pouze pro vypalování ISO obrazů a to ISO Recorder. Po vypálení ISO obrazu máte tzv. bootovací CD, pomocí kterého provedete aktualizaci svých Windows XP na Service Pack 3.

Nakonec můsím říct, že ač jsem se ze začátku aktualizaci SP 3, která mi byla z aktualizačního serveru nabízena bránil, dnes jsem s SP 3 u Windows XP spokojen. Nyní nedávno jsem si přeinstalovával systém a právě proto jsem taktéž zjišťoval, kde si mohu SP 3 stáhnout. To vše protože jinak by se po každém reinstalaci Service Pack stahoval celý přes internet ze serveru Microsoftu a nějakých 300-500 MB hold stáhnout chvíli trvá a během toho počítač není chráněn posledními záplatami atd. Pokud náhodou potřebujete anglickou verzi SP 3 na download stránkách lze nastavit i anglickou verzi.

Download stránka ke stažení Service Pack 3 (SP3) pro Windows XP CZ (307,6 MB) - Win XP - download stránka, česká verze


100 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Service Pack 3 (SP3) pro Windows XP CZ
  • (370,7 MB) - česká verze, jedná se o ISO obraz CD disku k vypálení

Líbí se vám Service Pack 3 (SP3) pro Windows XP CZ? :
Operační systém: Win XP
Jazyk: Český
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.