Adobe Flash Player - přehrávač Flash animací Je česky Funguje na mobilu Funguje na počítači

Pohyblivé reklamy, ale dnes zejména rozličné hry a videa jsou součástí snad všech webových stránek. Zde vám přinášíme aktuální přehrávač těchto flash prvků.

Adobe Flash Player je jak nám napovídá slovíčko "player" (v angličtině přehrávač) přehrávačem tzv. flashe [fleše]. Flash je multimediální platforma, na které je možné "spouštět" rozličné animace. Flash se tímto také stal někdy v roce 1996 prvkem, pomocí kterého se do WWW stránek přidávala a přidává interaktivita a animace. Dnes poté také videa, příkladem může být slavný YouTube.

Flash Player je tedy přehrávač multimediálního obsahu flash na webových stránkách. Všechny flash animace na WWW stránkách se plynule a samy spouštějí, stejně tak je to s videi na video serverech. Flash vytváří soubory .SWF nebo video soubory FLV. Zejména soubory SWF se právě vkládají na WWW stránky a tam je zcela automaticky přehrává Adobe Flash Player, který je také zdarma na rozdíl od programu Adobe Flash pro vytváření těchto animací a nebo i her. Adobe Flash Player nainstalovaný ve vašem prohlížeči nám následně umožňuje využívat i mikrofonu a web kamery - tedy vstupů počítače. Názorným příkladem takového využití jsou například Skype video pohlednice, které také využívají flash.

Nově poslední verze Adobe Flash Playeru podporují i:

  • 3D efekty
  • užití hudebních a zvukových filtrů
  • přináší novou vylepšenou podporu textu
  • podporuje hardwarovou akceleraci zobrazování grafiky - ta může být náročnější a rychleji zobrazená
  • lepší podporu streamingu - tedy načítání videa z video portálů typu YouTube
  • podpora nahrávání (uploadu) a stahování souborů
  • podporuje korekci barev ve spojitosti s ICC profilem vašeho monitoru

Flash Player máte většinou v počítači již nainstalovaný, jinak jeho absenci ihned zjistíte. Nezobrazují se vám reklamy, nejsou vám spouštět videa na video portálech nebo si nezahrajete flash hry. Mít v počítači nainstalovanou vždy poslední verzi Adobe Flash Playeru se vyplaní ani ne tak kvůli jeho novým možnostem, ale také z důvodů bezpečnosti a možného útoku na váš počítač.

Download stránka ke stažení Adobe Flash Player (1 MB) - Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Linux, iOS


60 % (5 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Adobe Flash Player

Líbí se vám Adobe Flash Player? :
Operační systém: Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Linux, iOS
Jazyk: Český + Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.