Jotti's malware scan - online skener proti virům a malware Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Jotti's skener proti malware je jedním z dalších online skenerů se zaměřením na viry a jiné škodlivé programy ohrožující počítač.

Způsobů jak zlepšit ochranu svého PC mnohdy není dost a tak zvané online antivirové skenery, které dokáží skenovat a kontrolovat přítomnost virů a malware hned v několika antivirových a dalších bezpečnostních programech jsou docela zajímavým doplňkem běžného antivirového případně dalšího ochranného software nainstalovaného ve vašem počítači.

Jotti's malware scan dovede soubory kontrolovat ve 20 antivirových programech, mezi kterými jsou například AntiVir, AVG, Avast!, BitDefender, Dr.Web, Kaspersky Antivirus, NOD32, Panda Antivirus a další. Skener podporuje nahrání souboru a téměř okamžitě provádí kontrolu pomocí jednotlivých antivirových programů. Zobrazuje přitom i celkové vytížení služby, takže v případě velké zátěže a mnoha kontrol i pro ostatní uživatele je možno počítat s pomalejší kontrolou.

Dle stránek provozovatele je databáze antivirových programů na webu Jotti's malware scan aktualizována každou hodinu (takže by měla být nanejvýš aktuální). problém nicméně může být ve verzi antivirového programu, který ten který (zde Jottiho) antivir používá. Provozovatel také varuje, že službu rozhodně nedoporučuje používat jako kompletní náhradu za antivirový program. Její detekce totiž může být chybná a to i ve smyslu detekce viru, který v souboru přítomen není, tak i chybné detektce, kdy vir není rozpoznán a v souboru přítomen je.

Jotti's malware scan můžeme přirovnat k dalších online službám nabízejícím skenování na přítomnost počítačových virů jako jsou VirusTotal.

Domovská stránka Jotti's malware scan - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Jotti's malware scan
Líbí se vám Jotti's malware scan? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český + Anglický + Německý
Instaluje se: Ne

Šťítky: online antivirový skener, kaspersky

Příbuzné šťítky: antivir, antivirus, ochrana proti trojským koním, ochrana proti virům

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.