Městečko South Park Online ke zhlédnutí, komediální kreslený seriál - Funguje ve webovém prohlížeči

Online můžete sledovat známý kreslený komediální seriál Městečko South Park. Dostupné jsou všechny dosud vzniklé epizody.

Online nyní naleznete i celé epizody známého kresleného komediálního seriálu Městečko South Park. Jedná se o humorný pořad jehož hrdiny jsou žáci základní školy (Stan, Kyle,  Eric, Kenny, kteří bydlí v jednom malém zapadlém coloradském městě. Seriál je typický svým břitkým vulgárním agresivním humorem. V jednotlivých dílech se tvůrci vyjadřují k různým politickým nebo společenským otázkám a nebojí se je zesměšňovat.

V jednotlivých díle se přitom nebojí věnovat i tématům, která jsou pro mnohé tabu, jako například potraty, euthanasie, víře nebo karikaturám proroka Mohameda.

  • jednotlivé díly mají délku 22 minut
  • jsou v původním anglickém znění
  • sledovat můžete jednotlivé díly všech 14ti sérií, pouze s tím omezením, že nově odvysílané díly je možné zhlédnout až jistou dobu po premiéře

V českém prostředí proti seriálu dokonce vznikla iniciativa rodičů, kteří jej považovali za nevhodný pro děti. Je pravdou, že pro drsný a vulgární humor a pro zaměření na problémy světa dospělých je seriál spíše cíle pro dospělé. Protože jsou díly v původním anglickém znění je možno jej brát také jako součást výuky cizího jazyka - angličtiny.

Pro sledování seriálů South Park je zapotřebí pouze internetový prohlížeč a nainstalovaná technologie Flash (je dostupná na všech moderních počítačích).

Sledovat Městečko South Park - Není závislý na OS - Zvolte sérii (season), ze které chcete vidět epizodu (jednotlivé obrázky dole)


65 % (4 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Městečko South Park Online ke zhlédnutí, komediální kreslený seriál
Líbí se vám Městečko South Park Online ke zhlédnutí, komediální kreslený seriál? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.