StarDance IV - již 4 řada taneční show online ke shlédnutí Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Online se můžete podívat na jednotlivé díly taneční show Star Dance (... aneb když hvězdy tančí), ve které známé osobnosti tančí spolu s profesionálními tanečníky.

Web České televize už obsahuje pouze bonusová videa, ukázky tanců a tanečních večerů a medailonky účastníků. Záznamy soutěžních večerů byly již pro vypršení licence staženy :(

Na ČT1 začala již 4 řada taneční show StarDance, kde známé osobnosti soutěží o to stát se králem nebo královnou tanečního parketu. Dovětek názvu šou je "...aneb když hvězdy tančí". Což ukazuje, že v pořadu jsou známé osobnosti. Soutěž není spojena s žádnou přímo finanční odměnou, ani se nejedná o klání diváků. Zde prostě jde o pobavení, zábavu a pohled na zajímavé taneční kreace a choreografie. Soutěže se účastní 8 celebrit, kterým taneční partnery dělá osm profesionálních tanečníků a tanečnic. Každý večer bude na základě SMS hlasování Vás diváků vyřazena jeden soutěžní pár.

Star Dance:

  • zábavná soutěžní taneční šou
  • účastní se jí 8 celebrit: Pavel Kříž (herec z filmů Básníci), Monika Absolonová (zpěvačka), Saša Rašilov (herec), Filip Frajler (z pořadu Kluci v akci), Veronika Žilková (herečka), Aneta Langerová (zpěvačka), Jitka Čvančarová (herečka), Alexander Hemala
  • v každém díle uvidíte čtyři páry tančit standardní tance (waltz, valčík, slowfoxtrot, tango, quickstep) a čtyři latinskoamerické (cha cha cha, rumba, samba, jive, paso doble)

StarDance je originální zábavný pořad, který pobaví a zároveň přiblíží standardní i latinskoamerické tance. Nejsou přitom tančeny zase v tak obyčejných figurách jako je můžete znát z tanečních, ale v zajímavých choreografiích připravených vždy na vybranou píseň a speciálně pro tento pořad.

Kochat tanečními výkony se můžete i v 5-té řadě šou StarDance V.

Shlédnout video bonusy - Není závislý na OS


73 % (3 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte StarDance IV

Líbí se vám StarDance IV? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: show, zábava

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.