Dark Horizon - vesmírná akční střílečka, demo Funguje na počítači

Dark Horizon je čistokrevná arkádová střílečka, v kombinaci s vesmírným simulátorem se silnou RPG stránkou a s velkou rozmanitostí misí, která vám zaručí velkou hratelnost.

Tajemná entita "The Mirk" začala po galaxii způsobovat černé díry, pohlcující celé hvězdné systémy. Tři rasy obývající tuto část vesmíru, Sia'Nussové, Strážci a Biosesové se proto spojí, aby tomuto nebezpečí mohli lépe čelit a to jak tajemnému Mirku, tak rase De'Khete, která chce vše a všechny změnit právě v Mirk. Aliance tří ras spolupracuje na projektu Sia'Nuss, který má zabránit další expanzi Mirku, avšak lidé jsou proti.

V této složité situaci se ujímáte role bojového pilota Strážců Corwina, aby se s ním probil celým příběhem. Tato hra ale není o nepřetržitém a osamoceném v boji. Corwin bojuje často ve skvadronách s ostatními piloty a mezi jednotlivými misemi svoji loď může opravovat a upravovat z částí rozbitých nepřátelských strojů. Během boje máte díky zevrubným statistikám přehled o stavu lodi i počtu munice.  

Dark Horizon nabízí:

  • K dispozici je více než 22 vesmírných misí.
  • Pro hru je vytvořeno několik samostatných módů.
  • Možnost přestavby, včetně vylepšování některých částí lodi.
  • Skvělý grafický design, který vás zaručeně vtáhne do děje.

Vyzkoušet si můžete také další vesmírné hry, například Darkstar One****, Gunroar, Space Chicken**** nebo Rock Station****.  

Technické požadavky: Procesor 2,4GHz, 128 RAM, grafická karta 65 MB RAM, HDD 2,5GB volného místa, DirectX 9.0c nebo vyšší  

Stáhnout Dark Horizon (750 MB) - Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Dark Horizon
Líbí se vám Dark Horizon? :
Operační systém: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Koupit hru: Zde můžete levně koupit plnou verzi Dark Horizon

Šťítky: RPG, vesmír, vesmírný simulátor

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.