Kalkules - multifunkční vědecká kalkulačka Je česky Funguje na počítači

Kvalitní multifunkční kalkulačka, se kterou vypočítáte téměř každý příklad během chvilky. Jako jedna z mála obsahuje všechny tyto funkce zdarma, tudíž za ně nemusíte nic platit.

Univerzální kalkulačka s obrovským množstvím funkcí, které jsou potřeba zejména na středních a vysokých školách, ovšem pro studenty základních škol také není k zahození. Již nepotřebujete žádnou drahou kalkulačku. Stačí si pořídit tuto volně šiřitelnou aplikaci, která obsahuje ještě více možností jak počítat, než většina prodávaných.

Mezi nejčastěji využívané funkce a tedy funkce tohoto programu patří mimo jiné výpočet celého výrazu (více čísel a znamének), výpočet zlomků, výpočty nad množinou reálných nebo komplexních čísel, výpočet procent, mnohočelenů a mnoho dalších. Jako doplňková funkce je uváděna například paměť výpočtů.

Nástroj Kalkules byl vytvořen našimi sousedy ze Slovenska, takže čekejme opravdu kvalitní aplikaci, která vás jistě nezklame. Vyhrají si s ní nejen studenti, ale i běžní uživatelé k lehkému i složitějšímu výpočtu.

Kalkules přináší:

  • Snadný výpočet výrazů, zlomků, mnohočlenů,...
  • Výpočty v dvojkových, osmičkových, desítkových a šestnáctkových soustavách
  • Možnost přidávat neomezený počet závorek do příkladů
  • Funkce paměť výpočtů
  • Jednoduché ovládání

S Kalkules nemusíte mít obavy, že nevypočítáte důležitý příklad. Pokud vám to alespoň trochu myslí, můžete jeden příklad kombinovat různými výpočty a nakonec vyjde správný výsledek.

Stáhnout Kalkules - Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7


50 % (4 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Kalkules
Líbí se vám Kalkules? :
Operační systém: Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Český
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: kalkulačka, kalkulátor

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.