Photoextract - nejen online fotogalerie v češtině Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Právem se řadí mezi špičku českých webových fotogalerií. Kvalita fotografií je velmi slušná, omezení vkládání fotek je na 1 snímek za 48 hodin. Kromě fotek samotných je zde spousta článků, recenzí techniky a fórum uživatelů.

Prvenství mezi online fotogaleriemi celosvětově zaujímá Flickr. V českých vodách je to Rajče. Pojďme se však podívat na Photoextract, která zaujme kvalitou fotek i množstvím souvisejících článků. Nechybí ani fórum. Fotogalerie je přehledně rozdělena dle kategorií, od abstraktních, přes dětské až třeba po fashion tématiku. Zajímavou možností je označit si své vložené fotografie, u kterých chcete, aby mohli jiní členové provést úpravy. To přináší zajímavé propojení mezi uživateli a autor tak může získat praktické zkušenosti.

Úvodní stránka je rozdělena do záložek na samotnou galerii, články, recenze techniky, fórum a vyhledávání. Na první pohled působí web trochu chaoticky s velkým množstvím reklam, ale i ty jsou zdrojem příjmu pro poskytovatele služby. Avšak při bližším prozkoumání zjistíte, že web je přehledný s logickým rozvržením. Neregistrovaným uživatelům se nabízí pouhé prohlížení fotek, čtení recenzí a článků, po registraci se stáváte plnohodnotným členem galerie se všemi možnostmi, tedy především vkládání fotografií, hodnocení a propojení s ostatními členy. Rozhraní webu je česky nebo anglicky.

Photoextract nabízí:

  • českou online fotogalerii
  • množství doprovodných článků, recenzí s foto tématikou
  • přehledné rozdělení galerie dle tématiky fotografií
  • uživatelské fórum, možnost označit vložené fotografie k úpravám jiných členů
  • interní e-mail
  • možnost vložit 1 snímek za 48 hodin, to se odráží na vysoké kvalitě prezentovaných fotek
  • obsáhlá databáze fotoaparátů a jejich podrobné recenze se zkušenostmi uživatelů
  • propojení webu s Facebookem

Photoextract patří k českým velmi kvalitním online fotogaleriím. Přidanou hodnotou je velké množství článků a recenzí fototechniky a zkušenosti uživatelů. Uživatelé mohou sdílet a upravovat snímky jiných členů. Kvalita snímků je velmi vysoká. Celá galerie je přehledně rozdělena dle kategorií. Vše doplňuje kvalitně zpracované fórum a pokročilé vyhledávání. V mnohém předčí známou galerii Rajče.net. Konkurentem pro Photoextract může být Photopost, která je rovněž v českém jazyce. Photoextract je kvalitní fotogalerií s doplňkovými službami navíc.

Domovská stránka Photoextract - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Photoextract
Líbí se vám Photoextract? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český + Anglický
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.