MaxMem - rychlé uvolnění RAM paměti ve Windows Funguje na počítači

Drobná utilita slouží k okamžitému uvolnění RAM paměti počítače. Běží pod libovolnou verzí Windows od verze 95. Po spuštění se aplikace schová do Oznamovací oblasti na Hlavním panelu a nijak neruší.

Spouštíte-li často náročné programy, provádíte spoustu náročných činnosti, bývá čas od času nutno uvolnit po ukončení paměť RAM. Specializovaná drobná utilita MaxMem od společnosti AnalogX dělá přesně tohle, nic víc, nic míň. Po spuštění nerušeně monitoruje využití RAM v Oznamovací části Hlavního panelu (ve starších verzích Windows tzv. systray oblast), ikonka však je dynamická a zobrazuje malý graf využití RAM, který klesne při vyčištění. Pro uvolnění RAM stačí kliknout a zvolit jednu z metod – Normal, Periodic, Aggresive. Předností MaxMem je minimální velikost, minimální zatížení a jednoduchost užití, čímž neutrpí ani uživatelé neznalí angličtiny. Přesto se aplikace musí instalovat, kvůli sledování RAM. Běží ve všech verzích Windows. Lze nastavit úroveň „agresivity" uvolnění pro jednotlivé výše zmíněné režimy, výchozí je 5, 20 a 70 procent možné RAM.

MaxMem nabízí:

  • jednoúčelovou aplikaci pro uvolnění RAM pro další práci
  • uživatele nerušící běh v Oznamovací oblasti Hlavního panelu
  • běh pod všemi verzemi OS Windows od 95
  • jednoduchost použití, minimální nároky
  • možnost nastavení „agresivity" čištění RAM
  • monitoruje RAM v maličkém grafu ikonky

MaxMem přesně splňuje svůj účel, tedy uvolnění RAM pro další práci. Hodí se, pokud často spouštíte náročné operace. Svou minimální velikostí a nerušícím během na Hlavním panelu má také minimální nároky. Ikonka zobrazuje graf využití RAM, který klesne pro vyčištění. Lze jednoduše nastavit úroveň uvolnění pro jednotlivé režimy. MaxMem splní heslo „v jednoduchosti je síla" a nabídne to, co se od ní čeká, nic víc, nic míň.

Stáhnout MaxMem (0,33 MB) - Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7


73 % (6 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte MaxMem

Líbí se vám MaxMem? :
Operační systém: Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: RAM paměť

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.