DJ PHILIP TBC - mp3 zdarma, spousty DJ setů ke stažení (techno, jungle, breakbeat)

Pokud vám hudební styly jungle, drum and bass, breakbeat nebo downtempo nejsou cizí zde najdete spoustu DJ setů ke stažení zdarma.

Obsah již bohužel není online.

Přinášíme vám opět malou dávku hudby, tentokrát elektronické, ve formátu MP3 zdarma. Autorem těchto MP3 je dýdžej DJ PHILIP TBC, který se stylem zajímá a tvoří hudbu blízkou těmto techno stylům elektronické hudby: jungle, drum and bass, breakbeat a downtempo.

Nejse, odborníkem na hudbu, a ani se většinou o žánr moderní hudby nezajímám, nicméně výše uevdené styly techno hudby (tedy jungle, drum and bass, a breakbeat) jsou styly s výraznými rytmy, většinou vytvářenými elektronickými bycími či bubny jestli chcete. Jungle ale nejspíše i tento segment techno hudby je taktéž dle mého názoru a toho co si pamatuji, když jsem tuto hudbu poslouchal dosti spojena s tzv. perkusemi a jinými zvuky podobnými bubnům. Jako pro mne poměrně typickou junglovou písničkou se jeví písnička Jungle Brothers, kterou si můžete poslechnout zde:

Drum and bass, když přeložíme z angličtiny je buben a basa, takže se jedná o opět zančně rytmickou hudbu, která tyto dva nástroje - samozřejmě i s dalšíma - kombinuje. A konečně breakbeat, je opět z angličtiny: rozbité beaty, takže se jedná o hudbu, kde stěžejní jsou opět rytmické bubny (beaty), které jsou ale ve své rytmičnosti "rozbíjeny", ale tak, že to opět navozuje až rytmičnost. Toto zní sice jako nonsens, nicméně i breakbeat má mnohé do sebe. Ukázku breakbeatu si můžete pustit zde (věnujte pozornost zejména beatům, bubnům):

Na stránkách DJ PHILIPA TBC tedy můžeme nalézt celkem 22 kusů MP3 souborů. Ke stažení nabízí mnoho svých DJ setů, které jsou ve výbrné kvalitě a velikosti kolem 50-80 MB jeden. Ke stažení nabízí i své písničky v délce kolem 5 minut. Kvalita MP3 souborů je dobrá a pohybuje se od obvyklých 128 kb/s až k výtečným 192 kb/s (u některých dokonce 256 kb/s).

Pokud se vám tedy líbí techno a nebo zejména jungle, drum and bass nebo breakbeat určitě si nějaký ten set vyzkoušejte. Pokud vám tato hudba nesedí doporučujeme vám si vybrat z některých jiných MP3 zdarma, o kterých jsme psali v dalších článcích.


Líbí se vám DJ PHILIP TBC? :

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.