WSUS Offline Update - (CTUpdate) offline aktualizace Windows XP, Vista, 7 a MS Office Funguje na počítači

Stažení aktualizací operačního systému Windows i balíku MS Office pro jejich offline instalaci, klidně na více počítačů.

Program WSUS Offline Update (původně se jmenoval: CTUpdate) je šikovný pomocník, který dokáže stáhnout všechny potřebné aktualizace z webu Microsoftu a následně je můžete nainstalovat na počítač, který není aktuálně připojen k internetu. Využijete jej u systémů Windows i dalších programů této firmy.

Pomoci vám může také pokud máte čerstvě nainstalovaný systém a bojíte se napadení, pokud se s ním připojíte k internetu pro stažení všech aktualizací, což může trvat i delší dobu.

WSUS Offline Update přináší:

  • podporuje stažení aktualizací pro systémy: Windows XP, 2003 (i 64 bitové verze), Vista, 2008, Windows 7 i Windows 2008 R2, Win 8 a 8.1
  • dále podporuje MS Office v několika verzích
  • dovede stáhnout i service packy pro dané verze systémů (nebo je ignorovat)
  • dovede stahovat i virové aktualizace Microsoft Security Essentials a Windows Defenderu
  • ze stažených aktualizací vytvoří ISO obraz CD/DVD disku, nebo vše dokáže nahrát i na USB disk - aktualizovat tak můžete offline i počítače bez optické mechaniky

Princip je následující: spustíte program WSUS Offline Update na počítači, který má připojení k internetu - lepší je nějaké rychlejší připojení, protože se stahuje balík dat řádově o velikosti 700 MB nebo i více. Program následně z těchto aktualizací umí vytvořit tzv. ISO obraz CD nebo DVD disku. Ten si vypálíte a následně jej vložíte do počítače, který chcete aktualizovat. Program je navržen tak, že dokáže jednotlivé aktualizace nerušeně sám po sobě instalovat, aniž byste museli jednotlivé kroky potvrzovat.

Stáhnout WSUS Offline Update (2 MB) - Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8


53 % (3 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte WSUS Offline Update
Líbí se vám WSUS Offline Update? :
Operační systém: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Šťítky: aktualizace Windows

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.