Překladač (Translator) - překladač WWW stránek a textu online: angličtina, němčina, polština i další Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Pokud jste někdy potřebovali přeložit nějakou cizojazyčnou stránku (skoro z jakéhokoliv jazyka do češtiny) nebo text, s tímto nástrojem to online lehce zvládnete.

Překladač (původně anglicky Translator) je již roky ověřená služba firmy Google. Hravě si poradí s téměř jakýmkoliv jazykem, který vás napadne. Čeština samozřejmě není výjimkou. Nyní je tedy možné si nechat online přímo ve vašem internetovém prohlížeči přeložit jakoukoliv internetovou stránku nebo libovolný text.

Služba samozřejmě umí přeložit do češtiny anglické WWW stránky zvládne ale mnohem více. Dovede přeložit i stránky v těchto jazycích:

Překladač přináší:

  • strojový (automatický a tím i rychlý) překlad textů nebo celých webových stran
  • s dosti velkou úspěšností dokáže i sám detekovat z jakého jazyku chcete překládat
  • kromě češtiny podporuje například:
    • angličtina, arabština, bulharština, čínština, chorvatština, čeština, dánština, holandština, finština, francouzština, němčina, řečtina, hindština, italština, japonština, korejština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, španělština a švédština.

Jak vše funguje? Zadáte adresu dané stránky a překladač vám ji během chvilky přeloží. Případně můžete vložit text a ten je opět přeložen.

Jako každý automatický překladač provádí překlad strojově. Z překladu tedy porozumíte o čem daný text je, ale překlad je mnohdy psán poněkud zvláštní češtinou (či dalším jazykem).

Přejít na Překladač (Translator) - Není závislý na OS


50 % (2 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Překladač (Translator)
Líbí se vám Překladač (Translator)? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český + Anglický + Německý
Instaluje se: Ne

Šťítky: překlad webových stránek, překladač, přeložení textu

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.