Unlocker - odemčení souboru ve Windows Funguje na počítači

Jistě se Vám někde stalo, že jste nemohli překopírovat nebo smazat určitý soubor ve Windows. Tento program vám s tímto pomůže.

Problém vzniká tehdy pokud operační systém Windows (XP/2000) pracuje s určitým souborem a tak zvaně jej zamkne pro úpravy, aby s ním nemohly pracovat ostatní programy a nezhatily tak například ukládání. Jenže problém je, že mnohdy toto zamčení zůstane aktivní i poté co daný program ukončíte (zavřete).

Program Unlocker pomáhá právě odblokovat dané soubory tak, že se s nimi následně dá opět normálně pracovat. Provádí to dvě způsoby, buď ukončí program (proces), který ze souborem předtím pracoval (pokud jej ale neznáte, a nevíte tedy co se bude ukončovat - nedoporučujeme to dělat); druhý způsob je, že původnímu procesu (programu) zakáže ze souborem pracovat a umožní vám tak smazání nebo překopírování souboru.

Co přesně program dokáže:

  • ukončit spojení se souborem (se souborem poté můžete pracovat)
  • ukončit process (program), který soubor předtím používal
  • ukončit danou DLL knihovnu
  • smazat soubor index.dat
  • dovede vše bez restartování / nebo s restartováním

Program Unlocker se usídlí do kontextové nabídky (ta co se ukáže po kliknutím pravým tlačítkem myši na daný soubor). Program Unlocker má možno být i stále rezidentní a mít ikonku vpravo v liště, ale považujeme za zbytečné, aby tento program běžel stále, a bral tak výkon počítače. Bohatě stačí si jej spustit přes kliknutím pravým tlačítkem na soubor, se kterým nejde pracovat.

Stáhnout Unlocker (1,05 MB) - Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Unlocker
Líbí se vám Unlocker? :
Operační systém: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.