SecureIT Free - kompletní antivirus zdarma

SecureIT Free je po delší době novým antivirem, kteřý přínáší kompletní ochranu a přitom je zadarmo.

Antivirových programů, které jsou zdarma mnoho není, nicméně i mezi těmi málo není téměř zastoupen žádný, který by měl real-time, tedy stálou ochranu proti virům  při otevírání souborů a dokumentů. SecureIT Free je po delší době jeden z mála (vedle českého AVG Free) antivirů, který přináší i realtime ochranu a přitom je taktéž zdarma. A i přes tuto svou jedinečnost přitom SecureIT Free nepřichází s ničím zase tak převratným. Pro skenování a odhalování virů totiž používá známý ClamAV antivirus, který můžete nalézt napřéklad v antiviovém program ClamWin, který ale bohužel nepřetržitou real-time ochranu neobsahuje. Navíc přitom dnes popisovaný balík obsahuje i firewall - integruje tedy v sobě funkce antiviru, anti spyware programu a navíc i firewallu.

SecureIT Free přináší:

  • již zmíněnou realtime ochranu proti virům
  • taktéž neustálou ochranu počítače proti spyware
  • osobní firewall
  • možnost běžného nastavení pro méně poučené uživatele i podrobného pro ty zkušenější
  • použití v domácnosti i firmě
  • automatické aktualizaci virových informací

SecureIT Free tedy přináší v podstatě kompletní ochranu počítače před nebezpečími, které mu dnes z internetu či přenosných médií mohou hrozit. Na rozdíl například od AVG verze zdarma nabízí navíc firewall. Navíc se SecureIT Free dokáže postarat i o podezřelé internetové stránky, které by mohly být pro počítač ohrožením.

Největší výhodou tohoto programu je tedy real-time ochrana, kterou většina jeho freeware konkurentů nenabízí. Mezi konkurenty, kteří také nějakým způsobem dokáži chránit počítač nepřetržitě patří například programy Avast!, Panda Cloud Antivirus Free, Comodo AntiVirus, PC Tools AntiVirus Free Edition nebo McAfee VirusScan Plus.

Zdroj 1 - zdroj pro stažení č.1 (30,4 MB)


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte SecureIT Free
Líbí se vám SecureIT Free? :
Operační systém: Win XP/Win Vista
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano
Jazyk: Anglický

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.