Microsoft Virtual PC 2007 - vytvoření virtuálního počítače Funguje na počítači

Vytvoření virtuálního PC. Vhodné např. pokud chcete vyzkoušet jiný operační systém na jednom počítači nebo si v druhém operačním systému něco nainstalovat tzv. "na zkoušku".

Virtual PC tedy lze úspěšně použít pro různé testování; třeba alternativního operačního systému, který si nechcete přímo instalovat na počítač. V tomto virtuálním počítači si jej tak můžete bez problémů a jakéhokoliv nebezpečí vyzkoušet.

Program dokáže vytvořit virtuální disk (pouze jeden soubor) a vlastně celý počítač s virtuálním hardwarem (grafickou a zvukovou kartou atd.). Ten má dokonce i svoji DVD a CD-ROM, do které můžete připojit obrazy disků (.ISO). Připojit lze i váš stávající pevný disk, takže posléze můžete přistupovat z alternativního OS k datům na vašem pevném disku.

Virtual PC přináší:

  • vytvoření virtuálního PC, do nějž lze nainstalovat např. odlišný operační systém na zkoušku (a posléze i další programy)
  • virtuální pevný disk pouze v podobě jediného souboru
  • možnost připojení obrazu disků do "druhého" počítače
  • přístup k vašim datům z fyzického HDD

Tip: Můžete vyzkoušet např. OS Linux (testovali jsme openSUSE linux = bez problémů, Mandriva 2007 = nutno nastavit při instalaci 16bitovou grafickou kartu), aniž byste museli jakkoliv zasahovat a formátovat svůj stávající pevný disk.

Stáhnout Microsoft Virtual PC 2007 (30,4 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Microsoft Virtual PC 2007
Líbí se vám Microsoft Virtual PC 2007? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 3 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.