Pořady TV Prima - online ke shlédnutí Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

I TV Prima jakožto třetí z velkých TV stanic v ČR má mnohé ze svých televizních pořadů přístupné online ke shlédnutí - my vám je přinášíme.

TV Prima je ze skupiny třech "velkých" televizí v ČR ta kapánek menší, nicméně i ona nyní nabízí po České televizi s jejím projektem iVysílání své pořady online. Obecně se nyní mnoho obsahu přesouvá ke shlédnutí i na internet. Je to způsobeno jednat zvyšující se rychlostí internetových přípojek, které sledování videa umožňují, ale i stoupajícím zájmem ze strany diváků. Také pohodlí, že i když vám oblíbený pořad, dokument či seriál uteče a můžete si jej později bez problémů nalézt a shlédnout na internetu není zcela k zahození.

I jako výše uvedené televize ani TV Prima na internetu neuvádí celovečerní filmy, to jim prostě smlouvy atd. nedovolují. Nicméně nalézt na internetu můžete snad všechny pořady, které TV Prima sama produkuje. Prozatím se tak jedná celkem o 14 pořadů a seriálů televize Prima, které lze na internetu shlédnout. Jejich přehled uvádíme zde:

TV Pořady:

Tyto výše uvedené pořady si můžete prohlédnout přímo online na internetu za pomocí tzv. Adobe Flash Player technologie, která je dnes již v každém počítači. Pokud vás ale navíc zajímají i pořady jako je seriál Letiště můžete si je prohlížet na internetu.

No a pokud se vám online nabídka pořadů TV Prima zdá jako chudá, můžete si vybrat z pořadů ČT.

Přejít na online sledování pořadů TV Prima - Není závislý na OS


59 % (8 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Pořady TV Prima
Líbí se vám Pořady TV Prima? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: TV Prima

Příbuzné šťítky: TV Nova

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.