NewFonts - fonty a písma do vašeho počítače

NewFonts je dalším ze serverů, na kterém můžete nalézt zajímavá písma zdarma pro použití ve vašem počítači.

Serverů, na kterých jsou ke stažení a použití fonty, neboli písma, pro počítač je více. NewFonts je jednou z dalších stránek, na kterých můžete tyto fonty stahovat. Dostupné jsou v obvyklém formátu TTF, takže byste je měli bez problémů zprovoznit na všech počítačích s operačním systémem Windows, ale i Linux.

Samotný server není příliš obsáhlý, obsahuje totiž "pouze" 372 fontů. Na stránkách nicméně mezi nimi můžete vyhledávat dle jejich názvu, řazeny jsou dále v kategoriích podle počátečního písmene názvu. Další možností jak přijít k zajímavému písmu je rubrika "Top Fonts" neboli "nejlepší fonty", kde naleznete přehled dvaceti fontů, který návštěvníci stahují nejčastěji. Jedná se tedy o jistý žebříček oblíbenosti.

Při zobrazení detailu jednotlivých fontů se vám kromě jeho velikosti v kilobytech dostane náhledového textu napsaného daným fontem, ale font si již bohužel nemůžete vyzkoušet. To naproti tomu na české serveru PCfonty si můžete font ještě přes samotným stažením vyzkoušet a to i včetně zobrazení jeho mapy.

NewFonts tedy nepřináší zase tolik komfortní služby, ani příliš obsáhlou databázi volně dostupných fontů, je ale zase na druhou stranu další stránkou, kde je možno si v případě zalíbení stáhnout zdarma nové písmo do svého počítače.

Přejít na domovskou stránku NewFonts


20 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte NewFonts
Líbí se vám NewFonts? :

Jednoduchá instalace: AnoJazyk: Anglický

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.